Запрошуємо познайомитись – наші спеціалісти


Лікар УЗД Вікторія Бєзрядіна
Вікторія Бєзрядіна – лікар УЗД – віднедавна працює в Медичному центрі Святої Параскеви. Сама родом з Буковини. Попри лікарську практику, у вільний від роботи час, пише дитячі казки.


Лікар-масажист, реабілітолог Наталя Слепченко 
Часто після напруженого дня ми мріємо допомогти нашому хребту – вирішенням проблеми може стати масаж, зроблений фахівцем. Тему масажу ми порушили недаремно, адже сьогодні будемо знайомитись із пані Наталею – масажистом-реабілітологом Медичного центру Святої Параскеви. Ця тендітна дівчина має не лише силу в руках, але й силу духу та неймовірну енергію, яка несе тільки позитив.

Лікар - рентгенолог Оксана Горбкова

Оксана Іванівна – наш лікар-радіолог кабінету мамографії. Маючи дивовижне лікарське чуття, подароване Богом, вона невтомно стоїть на сторожі жіночого здоров’я. Окрім того, це ще й чуйна та дбайлива жінка, приємна співрозмовниця і загалом людина, яка вселяє спокій і гармонію.
Лікар - дієтолог Ольга Муштрук

Наближається весна, а за нею й літо – і легкі сукні та пляжне вбрання знову підвищують свої вимоги до форм нашого тіла. Головний помічник у приведенні фігури до тонусу – це, звичайно ж, лікар-дієтолог. У Медичному центрі Святої Параскеви приймає чудовий фахівець Ольга Юріївна, яка допоможе Вам подолати зайві кілограми із користю для здоров’я. А ми знайомимо Вас з Ольгою Юріївною вже тепер – ще до того, як Ви до нас завітаєте.
Дуже дбайлива, привітна, уважна, посміхається… Процедури, які вона проводить, зовсім нестрашні, а хвороба, яку лікує, минає дуже швидко – про таку лікарку мріють усі діти. Дорослим хочеться, щоб вона була порадницею і особистим консультантом батьків. А поки Ви мрієте, в нас вже є такий лікар-педіатр і звати її Наталя.
Лікар - гастроентеролог Уляна Івасишин

Сьогодні ми хочемо познайомити Вас із лікарем-гастроентерологом Уляною Петрівною Івасишин. Саме цей лікар найкраще знає, про що «говорить» живіт, про корисну та здорову їжу для вашого шлунка та про те, як уникнути неприємних симптомів і як їх вилікувати. Але нині розмовлятимемо з Уляною Петрівною не про професійні звершення та медичні проблеми, а спробуємо більше дізнатися про позапрофесійне життя та захоплення.0 коментарі :

Дописати коментар