Минулого разу ми розповіли Вам про способи підбадьорювання самого себе. Нині продовжуємо тему та пропонуємо ще низку дієвих порад.
А оскільки Ви вже розповіли великій кількості людей про те, що почали працювати над собою, то маєте додаткову відповідальність як людина слова, а тому не можете взяти і все кинути – справи треба доводити до кінця.
Порада №5. Контролюй: заведи календарі, щоденники, блокноти, складай візуальні плани…
Кожному важливо бачити свій прогрес, а робота, впорядкована як система, завжди успішніша за імпульсивно-емоційну.Власне цей аспект варто врахувати, створивши календарі, схеми, плани, які нагадуватимуть і водночас показуватимуть Ваш успіх та прогрес у роботі над собою. Ось кілька прикладів.
Рекомендація: робити все яскравіше і веселіше, адже Ви себе не змушуєте – Ви себе надихаєте на кращий результат. Якщо ж не знаєте, як все впорядкувати самостійно – зверніться до пошукових систем. Нині є дуже багато прикладів блокнотів та календарів для вільного вжитку – роздруку. Такий спосіб організації роботи не лише дисциплінує Вас, але й допоможе згодом проаналізуватидинаміку Вашого успіху.
Порада №6. Лягайте з думками і підсумками
Перед тим, як завершити прожитий день і перейти у стан сну та очікування наступного дня, зробіть підсумки. Для цього попрацюйте зі своїми емоціями, відчуттями: поставте собі три запитання:- Що я зробив корисного для себе за цей день?
- Що було не надто корисним для мого організму сьогодні?
- Що я можу зробити, щоб надалі уникнути цього?
0 коментарі :
Дописати коментар